Негізгі сипаттамасы HURAKAN HKN-CDC30 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жүгері масақтары мен дәндерін жылдам дайындау үшін қолданылады. Мүмкіндіктер: - Үстел үсті үлгісі - Механикалық басқару - Максималды көлем: 39 литр - Су төгетін шүмек - Ішкі диаметрі: 380 мм - Жабық қыздыру элементінің техникалық сипаттамасы 480x480(435)x545mm, 31l, 2,5кВТ, 220В, 6,9кг, ішкі диаметрі 380мм, су төгетін шүмек, жабық қыздыру элементі Негізгі сипаттамалары Кернеу 220В Ұзындығы 480 мм Ені 480 мм Биіктігі 545 мм Қуаты 2,5 кВТ Нетто салмағы 6.9 кг Брутто салмағы 8 кг Брутто ұзындығы 450 мм Брутто ені 450 мм Брутто биіктігі 490 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Сыйымдылық көлемі | 39 л |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 545 мм |
| Салмақ | 6.9 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
