Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-GES4M кәсіби вафли жасаушы вафлиді пішіндеуге және пісіруге арналған. Келушілерге вафли мен кондитерлік өнімдердің әртүрлі формаларын ұсынатын мекемелер үшін тамаша шешім. - Вафли диаметрі: 200мм Толық жиынтық: - Мүйіздерді пішіндеуге арналған ағаш конус Техникалық сипаттамасы 250х360х270мм, 1,2кВТ, 220В, 6,4 кг, вафли диаметрі 200мм, корпус материалы тот баспайтын болат, қуыру беттерінің материалы - құйма алюминий жабыспайтын жабыны бар, бір дөңгелек жұмыс беті бір мүйізге бір дөңгелек жұқа вафли жасау үшін, температура режимі 50-300С Негізгі сипаттамалары Электромеханикалық басқару түрі Саны секциялар 1 дана. Сегменттер саны 1 дана. Қуыру бетінің материалы Құйылған алюминий Мүйізге арналған вафли түрі Вафли пішіні Дөңгелек қуаты 1,2 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 250 мм Ені 360 мм Биіктігі 270 мм Таза салмағы 6,4 кг Брутто салмағы 7,08 кг Брутто ұзындығы 400 мм Брутто ені 295 мм Брутто биіктігі 290 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қыздырылатын беттің түрі | Қабырға тақтасы |
| Орнату опциясы | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Грильдің габаритті өлшемдері | |
| Биіктігі | 270 мм |
| Ені | 250 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Салмақ | 6.4 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
