Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-GED2M кәсіби вафли жасаушы вафлиді пішіндеуге және пісіруге арналған. Келушілерге вафли мен кондитерлік өнімдердің әртүрлі формаларын ұсынатын мекемелер үшін тамаша шешім. Техникалық сипаттамасы 630х380х250мм, 3,2кВТ, 220В, 20,5 кг, қос, 8 бельгиялық вафли жасауға арналған (әрқайсысы 4 вафли үшін 2 жұмыс беті - 4х4 ұяшық), бір вафли өлшемі 100х100х15мм, корпус материалы: тот баспайтын болат, қуыру бетінің материалы: жабыспайтын жабыны бар құйылған алюминий, максималды қыздыру температурасы 300С, қадам 50С, 2 таймерсіз дыбыстық сигнал, Негізгі сипаттамалары Электромеханикалық басқару типі Секциялар саны 2 дана. Сегменттер саны 4 дана. Қуыру бетінің материалы Құйылған алюминий Вафли түрі Бельгиялық вафли пішіні Шаршы қуаты 3,2 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 630 мм Ені 380 мм Биіктігі 250 мм Таза салмағы 20,5 кг Брутто салмағы 14,53 кг Брутто ұзындығы 590 мм Брутто ені 390 мм Брутто биіктігі 270 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қыздырылатын беттің түрі | Қабырға тақтасы |
| Орнату опциясы | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Грильдің габаритті өлшемдері | |
| Биіктігі | 250 мм |
| Ені | 630 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Салмақ | 20.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
