1900 × 1200 × 600 мм өлшемді RKS әмбебап көкөніс сөресі - кез келген форматтағы супермаркеттерде, фермерлік дүкендер мен сауда залдарында көкөністер мен жемістерді таныстыру үшін сенімді және функционалды шешім.
Тауардың сипаттамасы
- 600 мм тереңдіктің ұлғаюы қол жетімділікті жоғалтпастан көбірек өнімді сыйдыруға мүмкіндік береді.
- 1900 мм биіктігі сауда алаңын барынша пайдалануға мүмкіндік бере отырып, көп қабатты орналасуды қамтамасыз етеді.
- Қаңқа тозуға төзімді ұнтақ жабыны бар берік болат пішіннен жасалған.
- Жинақта көкөністер мен жемістерді орналастыруға арналған берік себеттер - сұрыптауға және тәртіпті сақтауға ыңғайлы.
- Конструкцияның ашық форматы тауардың өте жақсы көрінуін, желдетілуін және қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары
Жоғары сыйымдылығы және ықшамдылығы
Сатып алушылар мен қызметкерлерге арналған өнімдерге оңай қол жеткізу
Кез келген интерьер үшін стильді көрініс
Жылдам құрастыру және пайдалану ыңғайлылығы
Техникалық сипаттамалары
Габариттері (Ш × Г × Ш) 1900 × 1200 × 600 мм
Конструкция Металл профиль
Қаптама Ұнтақ бояуы
Жиынтығы Корпус + себеттер (сұрау бойынша саны)
Қондырғы түрі Еден, қабырға
Мақсаты
Көкөністер мен жемістерді орналастыру
Сауда кеңістігін оңтайландыру
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Көкөністер мен жемістерге арналған |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Сөре түрі | Көлбеу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1200 мм |
| Сөренің тереңдігі | 600 мм |
| Сөренің биіктігі | 1900 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 145 000 ₸


Жіберу 14 сәуір 2026
