RKS кәсіби стеллажы - супермаркеттерде, гастрономдарда, базарларда және сауда залдарында жаңа піскен көкөністер мен жемістер үшін оңтайлы шешім.
- Қаңқаның конструкциясы ұнтақпен қапталған профильді болаттан жасалған, ол сенімділікті, ұзақ қызмет ету мерзімін және эстетикалық сыртқы түрін қамтамасыз етеді.
- Әмбебап дизайн кез келген сауда интерьеріне өте қолайлы: жаңа нарықтан премиум-сегмент супермаркетіне дейін.
Артықшылықтары:
- Максималды орналасуы: 1400х650х550 мм сыйымдылық форматы сауда кеңістігін бөгеместен өнімнің едәуір көлемін орналастыруға мүмкіндік береді.
- Жоғары сенімділік: болат профиль және сапалы себеттер күнделікті жүктемеге төтеп береді.
- Қызмет көрсету ыңғайлылығы: ашық алдыңғы бөлік және тауарларға оңай қол жеткізу қорларды тез толтыруға және тәртіпті сақтауға мүмкіндік береді.
- Тазалаудың гигиеналығы мен жеңiлдiгi: жабын ылғалдылыққа төзiмдi, бетi оңай тазартылады.
Техникалық сипаттамалары:
- Биіктігі: 1400 мм
- Ені: 650 мм
- Тереңдігі: 550
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Сөренің қызметі | Көкөністер мен жемістерге арналған |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Сөре түрі | Көлбеу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 650 мм |
| Сөренің тереңдігі | 550 мм |
| Сөренің биіктігі | 1400 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 55 000 ₸



