Hurakan HKN-BCS160 тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және 0 С жоғары сақтау температурасымен тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылым және мәнерлі дизайн шкафтарды шағын үй-жайларда орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Корпус материалы: тот баспайтын болат - Тұйық есік - Қосалқы желдеткішпен статикалық салқындату Бұйымның түсі сайтта ұсынылғаннан өзгеше болуы мүмкін. 595х628х830мм, 0,14кВт, 220В, 161л, температура диапазоны + 2... + 8С. болат, құлып, жарықтандыру, тұйық ілінетін есік Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 161 л. Min температура 2 °C Max температура 8 °C min-max температура диапазоны 2... 8 C Салқындату түрі Статикалық Сөрелер саны 3 Есік түрі Ашылатын есік материалы Металл Фармацевтикалық Жоқ Қанапе Жоқ Құлыптың болуы Иә Жарық бар Иә Түс Нерж Агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш агент түрі R600a Ұзындығы 595 мм Ені 628 мм Биіктігі 830 мм Кернеу 220 В Таза салмағы 50.5 кг Брутто салмағы 61 кг Брутто ұзындығы 630 мм Брутто ені 660 мм Брутто биіктігі 870 мм Қуаты 0,14 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Секциялар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 59.5 мм |
| Ені | 62.8 мм |
| Биіктігі | 83 мм |
| Салмақ | 50.5 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
