Hurakan HKN-BC46 тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және сақтау температурасы 0 С-ден жоғары тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылымы мен мәнерлі дизайны шағын бөлмелерде шкафтарды орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Шу деңгейі 39 db - Механикалық термостат Өнімнің түсі сайтта ұсынылғаннан өзгеше болуы мүмкін. 485x435x525, 220В, 0,08 кВт, 21 кг, 46л, камера өлшемі 420x494x360, 0-10С температуралық режимі, климаттық класс 4, салқындатқыш R600a, көпіргіш C-P, шу деңгейі 39 dB, 1 LED жарықтандыру шамы, 1 сөре, механикалық термостат, тегіс шыны есік, 2 реттелетін аяқтар, 2 дөңгелек, құлпы жоқ. Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 46 л. макс температура 10 °C мин-макс температура диапазоны 0... 10 C Салқындату түрі Статикалық Сөрелер саны 1 Есік түрі Ашылатын есік материалы Шыны Фармацевтикалық Жоқ Канапе Жоқ Құлыптың болуы Жоқ Жарықтандырудың болуы Иә Түс Ақ Агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш агент түрі R600a Ұзындығы 485 мм Ені 435 мм Биіктігі 525 мм Кернеу 220 В Нетто Салмағы 16 кг Брутто 18.4 кг Брутто ұзындығы 510 мм Брутто ені 470 мм Брутто биіктігі 540 мм Қуаты 0,08 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден, Үстел үсті |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 470 мм |
| Биіктігі | 540 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
