Hurakan HKN-DB125H бар тоңазытқыш шкафы сусындарды, сүт және басқа да өнімдерді сақтауға арналған, сақтау температурасы 2-10C жоғары. Стандартты конструкция бар тіреуішінің астына шкафтарды орнатуға немесе сатып алушыларға ішіндегісін көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Шу деңгейі 45-50 db - Электрондық термостат - Кіріктірілген басқару панелі - Бөтелкелер/банкалар сыйымдылығы, дана 54 Өнімнің түсі сайтта ұсынылғаннан ерекшеленуі мүмкін. 555x520x865, 220В, 0,16 кВт, 43 кг, 113л, сыйымдылығы - 54 бөтелке/банка, сөре өлшемі 455x360мм, құлып, желдетілетін ауа айналымы, 2-10С температуралық режимі, климаттық класс 4 (30С, 55%RH), салқындатқыш R600a, C-P көбіктендіргіш, 45 dB шу деңгейі, 6W жарықтандыру, 2 сөрелер, реттелетін электрондық термостат, оң жақтағы ілмектерде қайтарылатын механизмі бар тегіс шыны есік (асылмайтын), кіріктірілген басқару панелі, 4 реттелетін аяқтар Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 125 л. Пайдалы көлемі 113 л. Min температура 2 °C Макс температура 10 °C min-max температура диапазоны 2... 10 C Салқындату түрі Динамикалық сөрелер саны 2 Есік түрі Ашылатын есік материалы Шыны Фармацевтикалық Жоқ Канапе Жоқ Құлыптың болуы Иә Жарықтандырудың болуы Иә Түсті Қара Агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш агент түрі R600a Ұзындығы 520 мм Ені 555 мм Биіктігі 865 мм Кернеуі 220 В Таза салмағы 32 кг Салмағы Брутто 35.4 кг Брутто ұзындығы 580 мм Брутто ені 590 мм Брутто биіктігі 910 мм Қуаты 0,16 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 555 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Салмақ | 32 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
