Hurakan HKN-BCL50 тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және 0 С жоғары сақтау температурасымен тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылым және мәнерлі дизайн шкафтарды шағын үй-жайларда орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Реттелетін термостат - Автоотайка - Тұйық ілінетін есік - Реттелетін аяқтар Бұйымның түсі сайтта ұсынылғаннан өзгеше болуы мүмкін. 478x443x514, 220В, 0,075кВт, 14,2 кг, 50л, компрессорлық, 0-15С температуралық режимі, жарықтандыру, автооттайка, 1 сөре, көбіктендіргіш: циклопентан, хладагент R600a, тұйық ілінетін есік, реттелетін аяқтар. Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 50 л. макс температура 15 °C мин-макс температура диапазоны 0... 15 С Сөрелер саны 1 Есік түрі Есік материалы Металл Фармацевтикалық Жоқ Қанапе Жоқ Минибар Иә Құлыптың болуы Жоқ Жарықтандырудың болуы Иә Түс Қара Агрегаттың орналасуы Төменгі R600a түрі Ұзындығы 443 мм Ені 478 мм Биіктігі 514 мм Кернеу 220 В Нетто салмағы 14.7 кг Брутто салмағы 15.97 кг Брутто ұзындығы 520 мм Брутто ені 470 мм Брутто биіктігі 540 мм Қуаты 0,07 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 443 мм |
| Ені | 478 мм |
| Биіктігі | 514 мм |
| Салмақ | 14.7 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
