Hurakan HKN-BCG40 тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және 0 С жоғары сақтау температурасымен тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылым және мәнерлі дизайн шкафтарды шағын үй-жайларда орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Реттелетін термостат - Шусыз - Шыны есік - Реттелетін аяқтар - Class A+ Өнімнің түсі сайтта ұсынылғаннан өзгеше болуы мүмкін. 405x434x545, 220В, 0,065kW (Class A+), 11 кг, 40L, термоэлектрлік салқындату, температуралық 12-18С режимі, дыбыссыз, реттелетін термостат, тегіс шыны есік, 2 пластикалық сөрелер, реттелетін аяқтар, ішкі өлшемдері 299 * 261 * 410mm, LED жарықтандыру Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 40 л. Min температура 12 °C Max температура 18 °C Диапазон min-max температура 12... 18 С Салқындату түрі Статикалық сөрелер саны 2 Есік түрі Ашылатын есік материалы Шыны Фармацевтикалық Жоқ Канапе Жоқ Құлыптың болуы Жоқ Түс Қара Агрегат орналасуы Төменгі Салқындатқыш түрі Ұзындығы 434 мм Ені 405 мм Биіктігі 545 мм Кернеуі 220 В Таза салмағы 10.8 кг Салмағы Брутто 15 кг Брутто ұзындығы 490 мм Брутто ені 460 мм Брутто биіктігі 580 мм Қуаты 0,07 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Секциялар саны | 3 |
| Корпустың түсі | Қара |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 434 мм |
| Ені | 405 мм |
| Биіктігі | 545 мм |
| Салмақ | 10.8 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
