Hurakan HKN-BCH48D тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және 0 С жоғары сақтау температурасымен тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылым және мәнерлі дизайн шкафтарды шағын үй-жайларда орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктері: - Төмен шу деңгейі - Авто мұздату Бұйымның түсі 430x480x510, 220В, 0,065кВт, 12 кг, 48л, термоэлектрлік салқындату, динамикалық, температуралық 5-8С режимі, төмен шу деңгейі, жарықтандыру, 2 сөрелер, авто мұздату, қайта тасымалданатын есік Негізгі сипаттамалары түрі Шкаф тоңазытқыш көлемі 48 л. Min температура 5 °C Max температура 8 °C Диапазон min-max температура 5... 8 C Салқындату түрі Динамикалық сөрелер саны 2 Есік түрі Ашылатын есік материалы Металл Фармацевтикалық Жоқ Қанапе Жоқ Құлыптың болуы Жоқ Жарықтандырудың болуы Иә Түс Қара Агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш түрі Термоэлектрлік салқындату Ұзындығы 430 мм Ені 480 мм Биіктігі 510 мм Кернеу 220 В Салмағы Нетто 12 кг Брутто салмағы 13,2 кг Брутто ұзындығы 460 мм Брутто ені 510 мм Брутто биіктігі 540 мм Қуаты 0,07 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Секциялар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 510 мм |
| Салмақ | 12 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
