Hurakan HKN-BCH40 тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және 0 С жоғары сақтау температурасымен тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылымы мен мәнерлі дизайны шағын бөлмелерде шкафтарды орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Шкафқа әдеттегідей оң жағына ілмек орнатылған, бірақ клиент есіктің ашылу бағытын өз бетінше өзгерте алуы үшін жиынтықта қосымша «сол» ілмек бар. 405х443х545, 220В, 0,065кВт (0.263кВт/24с (Class A+)), 13,2 кг, 40л, термоэлектрлік салқындату, 5-15С температуралық режимі, шусыз, жарықтандыру, 2 пластикалық сөре, реттелетін термостат, тұйық ілінетін есік, реттелетін аяқтар. Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 40 л. Мин температура 5 °C Макс температура 15 °C мин-макс температура диапазоны 5... 15 С Салқындату түрі Статикалық есік түрі Есік материалы Металл Фармацевтикалық Жоқ Қанапе Жоқ Құлыптың болуы Жоқ Жарықтандыру Жоқ Иә Түс Қара Агрегат орналасуы Төменгі Салқындату түрі Термоэлектрлік салқындату Ұзындығы 406 мм Ені 443 мм Биіктігі 545 мм Кернеуі 220 В Таза салмағы 11 кг Брутто салмағы 12.8 кг Брутто ұзындығы 460 мм Брутто ені 500 мм Брутто биіктігі 580 мм Қуаты 0,07 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 406 мм |
| Ені | 443 мм |
| Биіктігі | 545 мм |
| Салмақ | 11 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
