Hurakan HKN-DB335S бар тоңазытқыш шкафы сусындарды, сүт және басқа да өнімдерді сақтауға арналған, сақтау температурасы 2-10C жоғары. Стандартты конструкция бар тіреуішінің астына шкафтарды орнатуға немесе сатып алушыларға ішіндегісін көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Шу деңгейі 45-50 db - Электрондық термостат - Ішіне салынған басқару панелі Бөтелкелер/банкалар сыйымдылығы, дана 224 Өнімнің түсі сайтта ұсынылғаннан ерекшеленуі мүмкін. 1350x520x865, 220В, 0,32 кВт, 77 кг, 300 л, сыйымдылығы - 224 бөтелке/банка, сөре өлшемі: 395x325 (сол және оң), 436x325 (орташа), құлып, желдетілетін ауа айналымы, 2-10С температуралық режимі, климаттық класс 4 (30С, 55%RH), R600a салқындатқыш, C-P көбіктендіргіш, 50 dB шу деңгейі, 13W жарықтандыру, 6 сөре, реттелетін электрондық термостат, қайтарылатын механизммен тегіс шыны жылжымалы есіктер, кіріктірілген басқару панелі, 5 реттелетін аяқтар Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 335 л. Пайдалы көлемі 300 л. Min температура 2 °C Max температура 10 °C Диапазон min-max температура 2... 10 C Салқындату түрі Динамикалық сөрелер саны 6 Есік түрі Купе Есік материалы Шыны Фармацевтикалық Жоқ Канапе Жоқ Құлыптың болуы Иә Жарық түсі Қара агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш агент түрі R600a Ұзындығы 520 мм Ені 1350 мм Биіктігі 865 мм Кернеуі 220 В Таза салмағы 69 кг Салмағы Брутто 74.6 кг Брутто ұзындығы 1370 мм Брутто ені 580 мм Брутто биіктігі 910 мм Қуаты 0.32 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Секциялар саны | 9 |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 1350 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Салмақ | 69 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 811 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
