Hurakan HKN-BC145 тоңазытқыш шкафы сусындарды, дәмдеуіштерді, салаттарды, десерттерді және 0 С жоғары сақтау температурасымен тез бұзылатын өнімдерді сақтауға арналған. Қарапайым құрылымы мен мәнерлі дизайны шағын үй-жайларда шкафтарды орнатуға және сатып алушыларға өнімдерді көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: - Шу деңгейі 39 db - Механикалық термостат Өнімнің түсі сайтта ұсынылғаннан өзгеше болуы мүмкін. 480x520x840, 220В, 0,11 кВт, 33 кг, 105л, 0-10С температуралық режимі, климаттық класс 4, салқындатқыш R600a, C-P көбіктендіргіші, шу деңгейі 39 dB, 1 LED жарықтандыру шамы, 3 сөре, механикалық термостат, тегіс шыны есік, 2 реттелетін аяқ, 2 доңғалақ, жоқ құлып. Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 105 л. макс температура 10 °C мин-макс температура диапазоны 0... 10 C Салқындату түрі Статикалық сөрелер саны 3 Есік түрі Ашылатын есік материалы Шыны Фармацевтикалық Жоқ Канапе Жоқ Құлыптың болуы Жоқ Жарықтандырудың болуы Иә Түсті Ақ Агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш агент түрі R600a Ұзындығы 520 мм Ені 480 мм Биіктігі 840 мм Кернеу 220 В Таза салмағы 26 кг Салмағы Брутто 29 кг Брутто ұзындығы 550 мм Брутто ені 520 мм Брутто биіктігі 860 мм Қуаты 0,11 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Секциялар саны | 4 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 26 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 231 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
