Hurakan HKN-DB205S бар тоңазытқыш шкафы сусындарды, сүт және басқа да өнімдерді сақтауға арналған, сақтау температурасы 2-10C жоғары. Стандартты конструкция бар тіреуішінің астына шкафтарды орнатуға немесе сатып алушыларға ішіндегісін көрсетуге мүмкіндік береді. Ерекшеліктері: - Электрондық термостат - Кіріктірілген басқару панелі Өнімнің түсі сайтта ұсынылғаннан өзгеше болуы мүмкін. 865x512x865, 220В, 0,245 кВт, 57 кг, 185л, сыйымдылығы - 142 бөтелке/банка, сөре өлшемі 374x325mm (max.load 25kg), құлып, желдетілетін ауа айналымы, 2-10С температуралық режимі, климаттық класс 4 (30С, 55%RH), R600a салқындатқыш, C-P көбіктендіргіш, 45-50 dB шу деңгейі, 9W жарықтандыру, 4 сөре, реттелетін электрондық термостат, қайтарылатын механизммен тегіс шыны жылжымалы есіктер, кіріктірілген басқару панелі, 4 реттелетін аяқтар Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 205 л Пайдалы көлемі 185 л. Min температура 2 °C Max температура 10 °C min-max температура диапазоны 2... 10 C Салқындату түрі Динамикалық сөрелер саны 4 Есік түрі Купе Есік материалы Шыны Фармацевтикалық Жоқ Канапе Жоқ Құлыптың болуы Иә Жарық түсі Қара Агрегаттың орналасуы Төменгі салқындатқыш агент түрі R600a ұзындығы 512 мм Ені 865 мм Биіктігі 865 мм Кернеуі 220 В Таза салмағы 47 кг Салмағы Брутто 50 кг Брутто ұзындығы 580 мм Брутто ені 900 мм Брутто биіктігі 910 мм Қуаты 0,25 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Қара |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Мини бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 512 мм |
| Ені | 865 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Салмақ | 47 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 517 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
