HURAKAN HKN-BCH30 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтану және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды қысқа мерзімге сақтауға және салқындатуға арналған. Ерекшеліктері: - Металл табаққа жабынды алдын ала жағу оның экологиялық тазалығын және коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді - Қарапайым құрылым және ыңғайлы қызмет көрсету - Камера ішіндегі температураны 380x396x476, 220В, 0,058кВт, 9,6 кг, 30л автоматты түрде ұстап тұру, термоэлектрлік салқындату, 5С температуралық режимі, шусыз, жарықтандыру, бір сөре, тұйық есік Негізгі сипаттамалары Шкаф түрі Тоңазытқыш көлемі 30 л. Min-max температура диапазоны 5... 5 С Сөрелер саны 1 Есік түрі Ашылатын есік материалы Металл Фармацевтикалық Жоқ Қанапе Жоқ Құлыптың болуы Жоқ Жарықтандыру Жоқ Иә Түс Қара Салқындатқыш түрі Термоэлектрлік салқындату Ұзындығы 380 мм Ені 396 мм Биіктігі 476 мм Кернеуі 220 В Таза салмағы 9,6 кг Брутто салмағы 11,3 кг Брутто ұзындығы 430 мм Брутто ені 460 мм Брутто биіктігі 520 мм Қуаты 0,06 кВт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш минибар |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Секциялар саны | 4 |
| Корпустың түсі | Қара |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Мини бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Ені | 396 мм |
| Биіктігі | 476 мм |
| Салмақ | 11.3 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
