ТҰШПАРА ДӨҢГЕЛЕКТЕРІН ЖАСАУҒА АРНАЛҒАН HURAKAN HKN-DSR60 ҚАМЫР ИЛЕГІШІ
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 18 сәуір 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Негізгі сипаттама Hurakan HKN-DSR60 илемдеу машинасы кәсіби қолдануға арналған. Тұшпара қамырынан кружкалар жасау үшін қолданылады. Ерекшеліктері: – Прокат диаметрі 60 мм – Өнімділігі 55 дана/мин. Техникалық сипаттамасы 560х360х350мм, 20кг, өнімділігі 40-50шт./мин, 0,12кВТ, 220В, илемдеу қалыңдығы 1,2 мм, илемдеу диаметрі - 60мм Негізгі сипаттамалары Тығыз қамырға арналған бұйым түрі Үстелге арналған қондырғы түрі Илемдеу қалыңдығы 1,2 ... 1,2 мм Жылдамдықтар саны 1 Вариатор Қуаты 0,12 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 560 мм Ені 360 мм Биіктігі 350 мм Салмағы нетто 20 кг Брутто салмағы 26 кг Брутто ұзындығы 440 мм Брутто ені 350 мм Брутто биіктігі 480 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Hurakan |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 360 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
| Салмақ | 20 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



