Hurakan HKN-dsh350 қамыр илегіші кәсіби қолдануға арналған. Ол тұшпара, тұшпара және нан өнімдеріне арналған салқын қамырды біркелкі илеу үшін қолданылады. Мастикамен жұмыс істеу үшін де қолайлы. Ерекшеліктері: - Корпус тот баспайтын болаттан жасалған-өлшемі 120х350мм орамдар тот баспайтын болаттан жасалған-жылдамдығы 75 айн / мин – илемдеу қалыңдығы 690х580х1070мм, 1,5 кВт, 220В, илектеу ені 350мм, илектеу қалыңдығы 0-25мм, 120х350мм орамдар, 75 айн./ мин., корпус материалы Тот баспайтын болат, 118кг негізгі сипаттамалары қатты қамырға арналған өнім түрі Орнату түрі еден илектеу ені 350 мм илектеу қалыңдығы 0 ... 25 мм жылдамдық саны 1 CVT жоқ қуаты 1.5 кВт Кернеуі 220 В ұзындығы 690 мм ені 580 мм биіктігі 1070 мм Таза салмағы 118 кг жалпы салмағы 141 кг жалпы ұзындығы 700 мм жалпы ені 650 мм жалпы биіктігі 1100 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Hurakan |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 690 мм |
| Ені | 580 мм |
| Биіктігі | 1070 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 504 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
