Hurakan HKN-DSH500 сынақ тарату машинасы кәсіби пайдалануға арналған. Тұшпара, тұшпара және нан-тоқаш өнімдеріне арналған қатты қамырды біркелкі жаю үшін қолданылады. Мастикамен жұмыс істеу үшін де қолайлы. Ерекшеліктері: – Корпус тот баспайтын болаттан жасалған – Көлемі 120х500мм орамдар тот баспайтын болаттан жасалған – Жылдамдығы 75 айн/мин – Илектеу қалыңдығы тұтқаның көмегімен орнатылады 690х730х1070мм, 2,2 кВТ, 380В, илектеу ені 500мм, илектеу қалыңдығы 0-25мм, орамдар 120х500мм, 75 айн/мин., корпус материалы тот баспайтын болат, 123кг Негізгі сипаттамалары Тығыз қамырға арналған бұйым түрі Еденді орнату түрі Прокаттың ені 500 мм Прокаттың қалыңдығы 0... 25 мм Жылдамдықтар саны 1 Вариатор Жоқ Қуаты 2,2 кВТ Кернеу 380 В Ұзындығы 690 мм Ені 730 мм Биіктігі 1070 мм Таза салмағы 123 кг Брутто салмағы 159 кг Брутто ұзындығы 750 мм Брутто ені 720 мм Брутто биіктігі 1100 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Hurakan |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 690 мм |
| Ені | 730 мм |
| Биіктігі | 1070 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 637 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
