HURAKAN HKN-TRGM кәсіби мұз ұсақтағышы мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольдік сусындар және ыдыс-аяқтарды безендіру үшін мұз чиптерін жасау үшін қолданылады. Ерекшеліктер: - Тот баспайтын болаттан жасалған корпус - Пластмассадан жасалған мұз жәшігі - Айналу жылдамдығы 1000 айн/мин 240х170х370, 0,08 кВТ, 220В, 3,66кг, 1000 айн/мин, өндірілген. 12 кг/сағ дейін, н/с, резервуардан сыйымдылығы 3 л. Негізгі сипаттамалары Бункердің көлемі 3 кг Өнімділігі 12 кг/сағ. Ұнтақтау дәрежесін реттеу Жоқ Қуаты 0,08 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 240 мм Ені 170 мм Биіктігі 370 мм Таза салмағы 3,66 кг Брутто салмағы 4,18 кг Брутто ұзындығы 290 мм Брутто ені 210 мм Брутто биіктігі 420 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жүктеу түрі | Тік |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Салмақ | 3.66 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 170 мм |
| Биіктігі | 370 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 67 000 ₸


Жіберу 07 маусым 2026
