HURAKAN HKN-MT1 граниторы салқын жеміс-жидек және сүт десерттерін: гранит, йогурт, шербет, кілегей дайындауға және мөлшерлеуге арналған. Ықшам өлшемдері мен төмен қуат тұтынуы бұл модельді өз санатында бірегей етеді. Мүмкіндіктер: - Корпус материалы: тот баспайтын болат - Ылғалдан қорғайтын ажыратқыштар - Салқындатылған өнімнің температурасы -3С-Тан - Тамшы науасы 288х550х740, 0,5кВТ, 220В, 40кг, 15л-ге 1 бункер (пайдалы көлемі 12,5л), салқындатылған сусынның температурасы -2 ~ -3С, сұйықтықты жинауға арналған науа Негізгі сипаттамалары Контейнерлер саны 1 дана. Ыдыстың көлемі 15 л. Түсі сұр Қуаты 0,5 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 550 мм Ені 288 мм Биіктігі 740 мм Таза салмағы 40 кг Брутто салмағы 40.39 кг Брутто ұзындығы 620 мм Брутто ені 390 мм Брутто биіктігі 900 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Гранитор |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 288 мм |
| Биіктігі | 740 мм |
| Салмақ | 40 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 607 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
