HURAKAN HKN-BLW3 ҚЫЗЫЛ блендері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында кәсіби пайдалануға арналған. Сүт және жеміс коктейльдерін, смузилерді, фраппелерді дайындау үшін жарамды. Мүмкіндіктер: - Қызыл пластиктен жасалған корпус - Дөңгелек пластиктен жасалған шыныаяқ, өлшеуіш шкаласы бар - Итергіш қақпағы бар - 4 жүзі бар тот баспайтын болаттан жасалған пышақ - Екі ауыстырып-қосқышпен және 210х239х550мм, 1,3 кВТ, 220В жылдамдықтағы вариатормен басқару, шыныаяқ сыйымдылығы: 2,5 л, 26000 айн/мин, жылдамдықты бірқалыпты реттеу, пульсация режимі, корпус материалы пластик Негізгі сипаттамалары Шыныаяқтар саны 1 дана. Шыныаяқ көлемі 2,5 л. Шыны материалы Пластик Басқару түрі Электромеханикалық Айналу жылдамдығы min-max 0 ... 28000 айн/мин Вариатор Иә Импульстік режим Иә Турборежим Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қорғаныс қалқанының болуы Жоқ Қуаты 1,3 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 210 мм Ені 239 мм Биіктігі 550 мм Таза салмағы 4,5 кг Брутто салмағы 5.1 кг брутто ұзындығы 455 мм Брутто ені 360 мм Брутто биіктігі 330 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Импульстік режим | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2.5 л |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Өлшеуіш стақан | Иә |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ені | 239 мм |
| Салмақ | 4.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
