HURAKAN HKN-BLW2 СҰР блендері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында кәсіби пайдалануға арналған. Сүт және жеміс коктейльдерін, смузилерді, фраппелерді дайындау үшін жарамды. Мүмкіндіктер: - Сұр пластиктен жасалған корпус - Шаршы пластиктен жасалған шыныаяқ, өлшеуіш шкаласы бар - Итергіш қақпағы бар - 4 жүзі бар тот баспайтын болаттан жасалған пышақ - Екі ауыстырып-қосқышпен және 205x230x510, 220 В, 1,2 кВТ, 3,5кг жылдамдық вариаторымен басқару, 23000-26000 айн/мин, пульсация режимі, шыныаяқ көлемі 2 л, пластикалық шыныаяқ материалы, корпус материалы пластик Негізгі сипаттамалары Шыныаяқтар саны 1 дана. Шыныаяқ көлемі 2 л. Шыны материалы Пластик Басқару түрі Электромеханикалық Айналу жылдамдығы min-max 0 ... 26000 айн/мин Вариатор Иә Импульстік режим Иә Турборежим Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қорғаныс қалқанының болуы Жоқ Қуаты 1,2 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 205 мм Ені 230 мм Биіктігі 510 мм Таза салмағы 3,4 кг Брутто салмағы 4.22 кг Брутто ұзындығы 320 мм Брутто ені 270 мм Брутто биіктігі 395 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Жоқ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 510 мм |
| Ені | 230 мм |
| Салмақ | 3.4 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 47 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
