HURAKAN HKN-FR1GW миксері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пайдалануға арналған. Шағын барлар, кафелер, павильондар үшін тамаша. Сүт коктейльдерін, мусстарды және сүт, йогурт немесе балмұздақ негізіндегі басқа сусындарды жасау үшін қолданылады. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Ерекшеліктер: - Екі жылдамдықты қозғалтқыш - Пластикалық корпус - коммутатормен басқару Толық жиынтық: - Көлемі 0,9 л баспайтын болаттан жасалған шыныаяқ - Тот баспайтын болаттан жасалған араластырғыш 240*215*495мм, 0,3 кВТ, 220В, 1 шпиндель, макс. айналу жылдамдығы - 11 000 айн/мин, стақанның сыйымдылығы - 0.9л, екі жылдамдық, тот баспайтын болаттан жасалған 1 стақан, корпусы пластик, негізі - металл Негізгі сипаттамалары Стақандар саны 1 дана. Стақанның көлемі 0.9 л. Тостағанның материалы Тот баспайтын болат Жылдамдықтар саны 1 дана. Айналу жылдамдығы 11000 айн/мин Вариатор Жоқ Таймер Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қуат 0.3 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 240 мм Ені 215 мм Биіктігі 495 мм Таза салмағы 2.8 кг Брутто салмағы 3 кг Брутто ұзындығы 250 мм Брутто ені 250 мм Брутто биіктігі 545 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Миксер түрі | Стационарлық |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Биіктігі | 205 мм |
| Ені | 495 мм |
| Стационарлық миксер ыдысының параметрлері | |
| Тостағанның көлемі | 0.9 л |
| тостағанның материалы | Металл |
| Тостағанның айналуы | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
