HURAKAN HKN-MT2 граниторы салқын жеміс-жидек және сүт десерттерін: гранит, йогурт, шербет, кілегей дайындауға және мөлшерлеуге арналған. Ықшам өлшемдері мен төмен қуат тұтынуы бұл модельді өз санатында бірегей етеді. Мүмкіндіктер: - Корпус материалы: тот баспайтын болат - Ылғалдан қорғайтын ажыратқыштар - Салқындатылған өнімнің температурасы -3С-Тан - Тамшы науасы 425x550x740, 0,6кВТ, 220В, 45кг, 2 15л қоқыс жәшігі (пайдалы көлемі 12,5л), салқындатылған сусынның температурасы -2 ~ -3С, сұйықтықты жинауға арналған науалар Негізгі сипаттамалары Контейнерлер саны 2 дана. Ыдыстың көлемі 15 л. Түсі сұр Қуаты 0,6 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 550 мм Ені 425 мм Биіктігі 740 мм Таза салмағы 45 кг Брутто салмағы 53 кг Брутто ұзындығы 500 мм Брутто ені 600 мм Брутто биіктігі 910 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Гранитор |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 425 мм |
| Биіктігі | 740 мм |
| Салмақ | 45 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
