HURAKAN HKN-HBH850 PRO блендері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында кәсіби пайдалануға арналған. Түрлі коктейльдер, пюре сорпалар, кремдер мен мусстарды дайындауға жарамды. Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемелерден қорғау технологиясымен жабдықталған. Дыбыс жұтатын қалпақшасы бар. Мүмкіндіктер: - Пластмассадан жасалған корпуста шамадан тыс жүктеме кезінде қалпына келтіру түймесі бар - Соққыға төзімді пластиктен жасалған төртбұрышты шыныаяқ, өлшеуіш шкаласы бар - Итергіш қақпағы бар - 30/60/90 секунд ішінде жылдамдық, ҚОСУ/ӨШІРУ, ПУЛЬС және таймер түймелері бар панельді басқару - Су өткізбейтін панель - тот баспайтын болаттан жасалған 2 пышақ: 4 пышақпен және 2 пышақпен 290х260х460, 220 В, 0,95 кВТ, 6,2кг, 4000-38000 айн/мин, пульсация режимі, стакан көлемі 1,5л, шуды қорғауға арналған қақпақ (шудың 80%-ын басу), автоматты таймер: 30,60,90с, поликорбанаттан жасалған тостаған, қызып кетуден қорғау, жоғары сапалы пышақтар, стильді эргономикалық дизайн, қара түс Негізгі сипаттамалары Стақандар саны 1 дана. Стақан көлемі 1,5 л. Шыны материалы Пластик Сенсорлық басқару түрі Айналу жылдамдығы мин-макс 0 ... 38000 айн/мин Жылдамдықтар саны 3 Вариатор Жоқ Импульстік режим Иә Турбо режимі Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қорғаныс қалқанының болуы Иә Қуат 0,95 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 290 мм Ені 260 мм Биіктігі 460 мм Таза салмағы 6,2 кг Брутто салмағы 6,82 кг Брутто ұзындығы 300 мм Брутто ені 270 мм Брутто биіктігі 480 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Жоқ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Өлшеуіш стақан | Иә |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 480 мм |
| Ені | 270 мм |
| Салмақ | 6.2 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
