Hurakan HKN-hbh850 блендері тамақтану орындарында кәсіби қолдануға арналған. Әр түрлі коктейльдер, пюре сорпалары, кремдер мен мусс дайындауға жарамды. Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемелерден қорғау технологиясымен жабдықталған. Мүмкіндіктер: - Пластмассадан жасалған Корпус-Пластмассадан жасалған дөңгелек стақан, өлшеуіш шкаласы бар - пісіру кезінде ингредиенттерді қосуға арналған өлшеуіш қақпағы бар қақпақ - 4 жүзі бар тот баспайтын болаттан жасалған пышақ-ҚОСУ/ӨШІРУ түймелері, импульс, режим, жылдамдық және 200x220x500, 220V, 1,8 кВт таймері бар панельді басқару, 7.3 кг, 12000-28000 айн / мин, пульсация режимі, стакан көлемі 2.7 л, шудан қорғайтын қақпақ, әртүрлі өнімдерге арналған 5 жұмыс режимі Негізгі сипаттамалары стақандар саны 1 дана .стакан көлемі 2.7 л. Шыны материалы пластик басқару түрі сенсорлық айналу жылдамдығы min-max 0... 28000 айн/мин Вариатор Иә импульстік режим Иә Турбо режимі жоқ мұз ұсақтағыш Иә қорғаныс экранының болуы иә қуаты 1.8 кВт Кернеуі 220 В ұзындығы 200 мм Ені 220 мм биіктігі 500 мм Таза салмағы 7.3 кг жалпы салмағы 8.59 кг жалпы ұзындығы 355 мм жалпы ені 290 мм жалпы биіктігі 605 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Портативті |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Жылдамдық саны | 5 |
| жылдамдықты жатық реттеу | Иә |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Жоқ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Батпалы блендердің сипаттамалары | |
| Суасты бөлігінің материалы | пластик |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2.7 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Мұзды жару | Иә |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 220 мм |
| Салмақ | 7.3 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз









Жіберу 18 сәуір 2026
