HURAKAN HKN-CJ01 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру орындарында, мейрамханаларда, барларда пайдалануға арналған. Цитрустардың және анарлардың әртүрлі түрлері үшін қолданылады. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Мүмкіндіктер: - Шырынның максималды алынуы - Желіге қосылуды қажет етпейді - Тот баспайтын болаттан жасалған елеуіш және пресс - Сырғанауға қарсы аяқтары 290*185*420мм, 6,5 кг. тостағанның биіктігі 82мм, диаметрі 110мм Негізгі сипаттамалары Аппарат түрі Механикалық жұмыс принципі Сығуға арналған пресс Корпус материалы Тот баспайтын болат Цитрустарға арналған бұйымның мақсаты Шырынға арналған контейнер Жоқ Қалдықтарға арналған контейнер Жоқ Ұзындығы 290 мм Ені 185 мм Биіктігі 420 мм Таза салмағы 6,5 кг Брутто салмағы 7,5 кг Брутто ұзындығы 400 мм Брутто ені 300 мм Брутто биіктігі 450 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 185 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Салмақ | 6.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
