HURAKAN HKN-CS600H шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру орындарында, мейрамханаларда, барларда пайдалануға арналған. Көкөністердің, жемістердің және шөптердің әртүрлі түрлерінде қолданылады. Шырын сығу әдісі - жемістердің, көкөністердің, жапырақты жасылдардың барлық түрлерін өте баяу сығу және витаминдерді, қоректік заттарды, ферменттерді және минералдарды сақтау. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Ерекшеліктер: - Энергияны оңтайлы тұтыну, энергия тиімділігі - Шырынның максималды экстракциясы 170х250х490мм, 0,3кВТ, 220В, 6,4 кг. Негізгі сипаттамалары Құрылғы түрі Электрлік жұмыс принципі Бұрандалы корпус материалы Пластмасса Көкөністерге/жемістерге арналған бұйымның мақсаты Айналу жылдамдығы min-max 43... 43 айн/мин Жылдамдықтар саны 1 дана. Шырынға арналған контейнер Иә Қалдықтарға арналған контейнер Иә Қуаты 0.3 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 250 мм Ені 170 мм Биіктігі 490 мм Таза салмағы 6.4 кг Брутто салмағы 7.77 кг Брутто ұзындығы 570 мм Брутто ені 210 мм Брутто биіктігі 350 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Аралас |
| Шырынға арналған резервуар | кіріктірілген |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жиынтық | |
| Шырын құмыра | Иә |
| Итергіш | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 490 мм |
| Ені | 170 мм |
| Салмақ | 6.4 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
