HURAKAN HKN-CFV80M шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру орындарында, мейрамханаларда, барларда пайдалануға арналған. Жемістер мен көкөністердің, жидектердің әртүрлі түрлеріне қолданылады. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Мүмкіндіктер: - Пластмассадан жасалған қақпақ - Тот баспайтын болаттан жасалған корпус - Қызып кетуден және шамадан тыс жүктемеден қорғау - Қуатты қозғалтқыш - Шу деңгейі: 72 дБ-ден аз - Резеңке аяқтармен жабдықталған Жабдық: - Шырын контейнері - Қоқыс контейнері - Итергіш 456х246х518мм, 220В, 0,7 кВТ, 13кг, 3000об/мин, бір жылдамдық, 120кг/сағ, қоқыс контейнері, шу деңгейі 72дБ-ден төмен, тот баспайтын. болат 304, ABS пластик, резеңке табандар Негізгі сипаттамалары Аппарат түрі Электрлік жұмыс принципі Ортадан тепкіш Корпус материалы Тот баспайтын болат Бұйымның мақсаты Әмбебап Айналу жылдамдығы min-max 3000 ... 3000 айн/мин Жылдамдықтар саны 1 дана. Шырынға арналған контейнер Иә Қалдықтарға арналған контейнер Иә Өнімділігі 120 кг/сағ. Қуаты 0.7 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 456 мм Ені 246 мм Биіктігі 518 мм Таза салмағы 13 кг Брутто салмағы 14,5 кг Брутто ұзындығы 490 мм Брутто ені 280 мм Брутто биіктігі 520 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Аралас |
| Шырынға арналған резервуар | кіріктірілген |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| шырынды тікелей жіберу | Иә |
| Жиынтық | |
| Шырын құмыра | Иә |
| Итергіш | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 518 мм |
| Ені | 246 мм |
| Салмақ | 13 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
