HURAKAN HKN-FR1C миксері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пайдалануға арналған. Шағын барлар, кафелер, павильондар үшін тамаша. Сүт коктейльдерін, мусстарды және сүт, йогурт немесе балмұздақ негізіндегі басқа сусындарды жасау үшін қолданылады. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Мүмкіндіктер: - Түпнұсқа дизайн - Пластикалық корпус - Ылғалдан қорғайтын қосқышпен басқару Толық жиынтық: - Көлемі 0,7 л поликарбонат шыныаяқ - Тот баспайтын болаттан жасалған араластырғыш 200х180х495мм, 0,18 кВТ, 220В, корпус пен шыныаяқ материалы - пластик, шыныаяқ сыйымдылығы - 0,7л., 2,8 кг., 1 саптама, саптаманың айналу жылдамдығы - 8500 айн/мин., түпнұсқа дизайн Негізгі сипаттамалары Шыныаяқтар саны 1 дана. Шыныаяқ көлемі 0,7 л. Шыны материалы Поликарбонат Жылдамдықтар саны 1 дана. Айналу жылдамдығы 8500 айн/мин Вариатор Жоқ Таймер Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қуат 0.18 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 180 мм Ені 200 мм Биіктігі 495 мм Нетто салмағы 2.85 кг Брутто салмағы 3.46 кг Брутто ұзындығы 260 мм Брутто ені 250 мм Брутто биіктігі 560 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Миксер түрі | Стационарлық |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.85 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ені | 495 мм |
| Стационарлық миксер ыдысының параметрлері | |
| Тостағанның көлемі | 0.7 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
