HURAKAN HKN-FR2GM миксері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пайдалануға арналған. Шағын барлар, кафелер, павильондар үшін тамаша. Сүт коктейльдерін, мусстарды және сүт, йогурт немесе балмұздақ негізіндегі басқа сусындарды жасау үшін қолданылады. Стақандардың саны көбірек болғандықтан, пісіру уақытын қысқартады. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Ерекшеліктер: - Екі жылдамдықты қозғалтқыш - Пластикалық корпус - Коммутатор арқылы басқару Толық жиынтық: - көлемі 0,9 л тот баспайтын болаттан жасалған 2 кесе - тот баспайтын болаттан жасалған 2 араластырғыш 360*190*520 , 0,16 кВТ, 220В, 6,5кг, 2 шпиндель, шыныаяқ сыйымдылығы - 1л, 2 айналу жылдамдығы, максималды жылдамдығы 11000 айн/мин, тот баспайтын болаттан жасалған 2 шыныаяқ, алюминий корпусы Негізгі сипаттамалары Шыныаяқтар саны 2 дана. Шыны көлемі 1 л. Шыны материалы Тот баспайтын болат Айналу жылдамдығы 11000 айн/мин Вариатор Иә Таймер Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қуат 0.16 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 360 мм Ені 190 мм Биіктігі 520 мм Нетто салмағы 6.5 кг Брутто салмағы 7.85 кг Брутто ұзындығы 390 мм Брутто ені 220 мм Брутто биіктігі 530 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Миксер түрі | Стационарлық |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Ені | 190 мм |
| Стационарлық миксер ыдысының параметрлері | |
| Тостағанның көлемі | 0.9 л |
| тостағанның материалы | Металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 124 000 ₸





Жіберу 18 сәуір 2026
