HURAKAN HKN-FR1GM миксері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында пайдалануға арналған. Шағын барлар, кафелер, павильондар үшін тамаша. Сүт коктейльдерін, мусстарды және сүт, йогурт немесе балмұздақ негізіндегі басқа сусындарды жасау үшін қолданылады. Техникалық қызмет көрсету және басқару оңай. Ерекшеліктер: - Екі жылдамдықты қозғалтқыш - Алюминий корпус - коммутатормен басқару Толық жиынтық: - Тот баспайтын болаттан жасалған шыныаяқ 1л - Тот баспайтын болаттан жасалған араластырғыш 190*160*530 , 0,08 кВТ, 220В, 3,5кг, 1 шпиндель, шыныаяқ сыйымдылығы - 1л, 2 айналу жылдамдығы, максималды жылдамдығы 11000 айн/мин, 1 тот баспайтын болаттан жасалған шыныаяқ, корпус алюминий Негізгі сипаттамалары Шыныаяқтар саны 1 дана. Шыныаяқ көлемі 1 л. Тот баспайтын болаттан жасалған шыныаяқ материалы Айналу жылдамдығы 11000 айн/мин Вариатор Иә Таймер Жоқ Мұз ұсақтағыш Иә Қуат 0,08 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 190 мм Ені 160 мм Биіктігі 530 мм Таза салмағы 3,5 кг Брутто салмағы 4.24 келі Брутто ұзындығы 210 мм Брутто ені 210 мм Брутто биіктігі 540 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Тостағанның көлемі | 1 л |
| Максималды айналу жылдамдығы | 11000 айн/мин |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| тостағанның материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жиынтық | |
| Блендер құмырасының материалы | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 530 мм |
| Ені | 160 мм |
| Салмақ | 3.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





Жіберу 18 сәуір 2026
