HURAKAN HKN-fdf16n кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған.
Мүмкіндіктер: - себеттің өлшемі: 250x230x120mm
Электромеханикалық басқарумен жабдықталған
Жинақ: - тот баспайтын болаттан жасалған себет - тот баспайтын болаттан жасалған қақпақ 340х530х940мм, 5кВт, 230В, 16л, 18,40 кг, еден, бір себет өлшемі 250х230х120мм, майды ағызуға арналған кран қосылу түрі электр ванналар саны 1 дана. ваннаның көлемі 16 л. майды ағызуға арналған Кран жоқ қақпақтың болуы иә қысыммен жоқ суық аймақ жоқ таймер Жоқ қуаты 5 кВт кернеуі 230 В ұзындығы 340 мм ені 530 мм биіктігі 940 мм Таза салмағы 18.4 кг жалпы салмағы 20.5 кг жалпы ұзындығы 390 мм жалпы ені 580 мм жалпы биіктігі 990 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Таймер, Майды ағызу жүйесі, Алынбалы қақпақ, Жинақта себеттің болуы |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Май көлемі | 16 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 340 мм |
| Ені | 530 мм |
| Биіктігі | 940 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 16 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 16 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
