HURAKAN HKN-ft1212n кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. Ерекшеліктері: - электромеханикалық басқарумен жабдықталған-май көлемі: min-6 литр, max-8 литр жиынтық: - Тот баспайтын болаттан жасалған екі себет - Тот баспайтын болаттан жасалған екі қақпақ 580х485х450мм, 220В, 6,5 кВт, 17,6 кг, сыйымдылығы 12 л екі ванна, мин. май деңгейі 6л, максимум 8л; қақпағы бар, 2 қуыру себеттері, температура режимі 60-200С, штепсельсіз жүреді қосылу түрі электр ванналар саны 2 дана. ваннаның көлемі 12 л. қуыру майының көлемі 8 л. майды ағызуға арналған Кран Иә қақпақтың болуы иә қысыммен жоқ суық аймақ Иә Таймер жоқ қуаты 6.5 кВт Кернеуі 220 В ұзындығы 580 мм ені 485 мм биіктігі 450 мм Таза салмағы 17.6 кг жалпы салмағы 16.36 кг жалпы ұзындығы 610 мм жалпы ені 500 мм жалпы биіктігі 420 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.5 кВт |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Ені | 485 мм |
| Биіктігі | 450 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 6 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
