HURAKAN HKN-FT44N кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. Жинақ: - Тот баспайтын болаттан жасалған екі себет-Тот баспайтын болаттан жасалған екі қақпақ 480х385х310, 220В, 5 кВт, 10,2 кг, қақпағы бар 4 л сыйымдылығы бар 2 ванна, 2 қуырғыш себет, корпус материалы: Тот баспайтын болат, температура режимі 60-190 С қосылу түрі электр ванналар саны 2 дана. ваннаның көлемі 4 л. ағызуға арналған Кран май жоқ қақпағы бар иә қысыммен жоқ суық аймақ Иә Таймер жоқ қуаты 5 кВт Кернеуі 220 В ұзындығы 480 мм ені 385 мм биіктігі 310 мм Таза салмағы 10.2 кг Жалпы салмағы 11.4 кг жалпы ұзындығы 510 мм жалпы ені 450 мм жалпы биіктігі 360 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 4 л |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 5 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 385 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 4 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 4 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 4 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 4 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
