HURAKAN HKN-FT8N кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. - Себет мөлшері: 240х140х190мм - қуыру майының көлемі: min – 3 литр, max – 8 литр жиынтық: - тот баспайтын болаттан жасалған себет - тот баспайтын болаттан жасалған қақпақ 550х330х282мм, 220В, 3,25 кВт, 8кг, қақпағы бар сыйымдылығы 8 л 1 ванна, 1 қуыру себеті (240х140х190мм), корпус материалы: Тот баспайтын Болат, температура режимі: 60-190 С, минималды шығанағы 3Л, максималды шығанағы 8л май, май төгетін кран қосылу түрі электр ванналар саны 1 дана ваннаның көлемі 8 л май төгетін Кран иә қақпақтың болуы иә қысыммен жоқ суық аймақ Иә Таймер жоқ қуаты 3.25 кВт Кернеуі 220 В ұзындығы 550 мм ені 330 мм Биіктігі 282 мм Таза салмағы 8 кг жалпы салмағы 8.79 кг жалпы ұзындығы 560 мм жалпы ені 340 мм жалпы биіктігі 470 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.25 кВт |
| Май көлемі | 8 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Ені | 330 мм |
| Биіктігі | 282 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 8 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
