HURAKAN HKN-FT88N кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты қамырдағы тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. - Әрбір себеттің өлшемі: 240х140х190мм - Фритюр майының көлемі: min – 3 литр, max – 8 литр - Апаттық термостат Жабдық: - Тот баспайтын болаттан жасалған екі себет - Тот баспайтын болаттан жасалған екі қақпақ 598x568x386, 220 В, 6,5 кВТ, 14,6 кг, қақпағы бар сыйымдылығы 8 литр 2 ванна, 2 фритюр себеті (себет өлшемі:240х140х190мм), корпус материалы: тот баспайтын болат, температуралық режимі 60-190 С, май құюға арналған шүмектер Электр қосылымының түрі Ванналар саны 2 дана. Ваннаның көлемі 8 л. Май төгетін шүмек Иә Қақпақтың болуы Иә Қысыммен Жоқ Суық аймақ Иә Таймер Жоқ Қуат 6,5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 598 мм Ені 568 мм Биіктігі 386 мм Таза салмағы 14,6 кг Жалпы салмағы 16,15 кг Жалпы ұзындығы 625 мм Жалпы ені 555 мм Жалпы биіктігі 465 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.5 кВт |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Таймер, Алынбалы қақпақ |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Май көлемі | 8 л |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 598 мм |
| Ені | 568 мм |
| Биіктігі | 386 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 8 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 8 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 8 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
