HURAKAN HKN-FT66N кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты қамырдағы тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. - Әрбір себеттің өлшемі: 233х175х100мм - Апаттық термостат Жабдық: - Тот баспайтын болаттан жасалған екі себет - Тот баспайтын болаттан жасалған екі қақпақ 540х460х325мм, 6+6л, қақпағы бар, 2,5+2,5кВТ, 220В, 8 кг, корпус материалы: тот баспайтын болат, температура режимі 60-200 С, жинаққа себеттер (233х175х100мм) және қақпақтар кіреді Қосылым түрі Электр энергиясы Саны ванналар 2 дана. Ваннаның көлемі 6 л. Май төгетін шүмек Жоқ Қақпақтың болуы Иә Қысыммен Жоқ Суық аймақ Иә Таймер Жоқ Қуат 5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 540 мм Ені 460 мм Биіктігі 325 мм Таза салмағы 8 кг Жалпы салмағы 10,73 кг Жалпы ұзындығы 570 мм Жалпы ені 440 мм Жалпы биіктігі 315 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5 кВт |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Таймер |
| Май көлемі | 6 л |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 5 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 325 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 6 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 104 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
