HURAKAN HKN-FT6N кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты қамырдағы тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. - Себеттің өлшемі: 233х175х100мм Толық жиынтық: - Тот баспайтын болаттан жасалған себет - Тот баспайтын болаттан жасалған қақпақ 260х460х325мм, 6л, қақпағы бар, 2,5кВТ, 220В, 4 кг, корпус материалы: тот баспайтын болат, температура режимі 60-200 С, толық жиынтыққа себет (233х175х100мм) және қақпақ Электр қосылымының түрі Ванналар саны 1 дана. Ваннаның көлемі 6 л. Май төгетін шүмек Жоқ Қақпақтың болуы Иә Қысыммен Жоқ Суық аймақ Иә Таймер Жоқ Қуат 2,5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 260 мм Ені 460 мм Биіктігі 325 мм Таза салмағы 4 кг Жалпы салмағы 5,69 кг Жалпы ұзындығы 295 мм Жалпы ені 440 мм Жалпы биіктігі 315 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Май көлемі | 6 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 325 мм |
| Салмақ | 4 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
