HURAKAN HKN-FR6E кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты қамырдағы тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. Мүмкіндіктер: - Ванна: GN1/2 x 150мм - Ваннаның өлшемі: 325x265x150 мм Толық жиынтық: - Тот баспайтын болаттан жасалған себет - Тот баспайтын болаттан жасалған қақпақ - Шанышқы 275x460x300 мм, 6л, қақпағы бар, 2,5кВТ, 220В, 4,5 кг, температура режимі 60-200 С, толық жиынтыққа себет пен қақпақ кіреді Негізгі техникалық сипаттамалар Электр қосылымының түрі Ванналар саны 1 дана. Ваннаның көлемі 6 л. Май төгетін шүмек Жоқ Қақпақтың болуы Иә Қысыммен Жоқ Суық аймақ Жоқ Таймер Жоқ Қуат 2,5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 460 мм Ені 275 мм Биіктігі 300 мм Таза салмағы 4,5 кг Жалпы салмағы 6 кг Жалпы ұзындығы 295 мм Жалпы ені 450 мм Жалпы биіктігі 300 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Таймер |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Май көлемі | 6 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 2.5 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 465 мм |
| Ені | 275 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 000 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026
