HURAKAN HKN-FR6L кәсіби ауа қуырғышы картоп, ет, балық, көкөністер мен жемістер сияқты қамырдағы тағамдарды белгілі бір температураға дейін қыздырылған өсімдік немесе жануар майында қуыруға арналған. Мүмкіндіктер: - Май ыдысын алу оңай - Себеттің өлшемдері: 180х210х100мм Толық жиынтық: - Тот баспайтын болаттан жасалған себет - Тот баспайтын болаттан жасалған қақпақ 285х450х310мм, 6л, қақпағы бар, 2,5 кВТ, 220В, 4,6 кг, себеттің өлшемі (тұтқасыз) 180х210х100мм, корпус материалы: тот баспайтын болат, температура режимі 60-200 С, май ыдысын алу оңай, толық жиынтық себет пен қақпақ кіреді Негізгі техникалық сипаттамалар Электр қосылымының түрі Ванналар саны 1 дана. Ваннаның көлемі 6 л. Май төгетін шүмек Жоқ Қақпақтың болуы Иә Қысыммен Жоқ Суық аймақ Иә Таймер Жоқ Қуат 2,5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 450 мм Ені 285 мм Биіктігі 310 мм Таза салмағы 4,6 кг Жалпы салмағы 5 кг Жалпы ұзындығы 470 мм Жалпы ені 300 мм Жалпы биіктігі 310 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Таймер |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Май көлемі | 6 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 285 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмақ | 4.6 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 000 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026
