- Сыртқы өлшемі (см): 200*85*205
- Көлемі (Л): 2800
- Қуат (Вт): 1600
- Салқындату түрі: Ауа
- Жібіту түрі: автоматты
- Термостатты басқару: Электрондық
- Салқындатқыш: R22
- Конденсатор: желдеткішпен салқындатылған
- Компрессор: 1
- Температура: 2 ~ 8 ℃ Кернеу: 220 ~ 240В/50 ~ 60Гц
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Қара |
| Номиналды қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2000 мм |
| Биіктігі | 2005 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 400 000 ₸





