Сыртқы өлшемі (см): 39*36*188
Көлемі (Л): 105
Қуат (Вт): 120
Салқындату түрі: Тікелей салқындату + желдеткіш
Жібіту түрі: автоматты
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: желдеткішпен салқындатылған
Компрессор: 1
Температура: -2 + 2с°.
Кернеу: 220 ~ 240В / 50 ~ 60Гц
Салмағы: 35 кг
Көлемі (Л): 105
Қуат (Вт): 120
Салқындату түрі: Тікелей салқындату + желдеткіш
Жібіту түрі: автоматты
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: желдеткішпен салқындатылған
Компрессор: 1
Температура: -2 + 2с°.
Кернеу: 220 ~ 240В / 50 ~ 60Гц
Салмағы: 35 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Жемістер үшін, Десертке арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 390 мм |
| Биіктігі | 1880 мм |
| Салмақ | 35 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 425 000 ₸



