Аксессуарлар үстелі
Аксессуарлар үстелі-бұл дүкенде, салонда, шеберханада немесе өндірісте жұмыс кеңістігін ұйымдастырудың Функционалды және практикалық шешімі. Ол шағын заттарды, құралдарды және керек-жарақтарды ыңғайлы орналастыруды қамтамасыз етеді, бұл тәртіпті сақтауға және жұмыс процестерін жылдамдатуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары:
- берік құрылыс және берік материалдар;
- керек-жарақтарды сақтауға арналған ыңғайлы сөрелер мен беттер;
- эргономикалық дизайн, кеңістікті үнемдеу;
- бизнестің әртүрлі салаларында әмбебап қолдану.
Мұндай үстел күнделікті жұмыста ыңғайлылық пен тиімділікті қамтамасыз ете отырып, жұмыс орнын ұйымдастыруда сенімді көмекші болады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Қолшатыр тұғыры (қолшатыр салғыш) | Жоқ |
| Тірек түрі | Аяқтар |
| Түсі | Алтын |
| Жағдайы | Жаңа |
| қызметі | Әмбебап |
| Жасалу материалы | |
| Корпус (жақтау) | металл |
| Аяқтар | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 65 000 ₸


Жіберу 14 сәуір 2026
