XEMA-01NS-MCDN SPEED.Compact™ ECO-пайдалану мүмкіндігін барынша арттыра отырып, техникалық қызмет көрсету уақытын азайтатын коммерциялық жылдам пеш.
Компам, иіссіз және тыныш дизайнымен ол кез келген кеңістікке тамаша сәйкес келеді.
- Науалар 1 науалар 300x300 panel 9.5"
- Сенсорлық басқару тақтасы қуат электр
- Температура 30°C-280°C
- Пісірудің 9 қадамына дейін
- 384 speed бағдарламалары
- Ашу: жоғарыдан төмен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 424 мм |
| Жалпы биіктігі | 616 мм |
| Салмақ | 50 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
