XEFR-04HS-EGDN BAKERLUX SHOP.Pro™ GO мұздатылған тағамдар мен нандарды тиімді дайындауға арналған қажымас конвекциялық пеш.
- 4 600*400 пісіру парағы
- 99 бағдарламалар
- 7 сегментті экраны бар Басқару тақтасы
- Қолмен ашу
- Электр қуаты
- Пісіру қадамдары: 3-ке дейін
- Температура 30°C-260°C
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 39 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
