XEFR-04EU - EMRV BAKERLUX SHOP.Pro™ MASTER бұл автоматты бағдарламалар, жасанды интеллект және желілерде жұмыс істеу үшін Интернет байланысы бар бірегей пісіру нәтижелерін беретін пештер.
- 4 600*400 пісіру парағы
- 384 бағдарламалар
- 7 сенсорлық басқару тақтасы
- Автоматты түрде ашу
- Электр қуаты
- Пісіру қадамдары: 9-ға дейін
- Температура 30°C-260°C
- Ылғалдылықты немесе құрғақ ауаны 20 арттыратын параметр%
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 800 мм |
| Жалпы биіктігі | 502 мм |
| Салмақ | 57 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
