XEFR-06EU - ETRV BAKERLUX SHOP.Pro™ TOUCH бұл пештер желісі ритақтар жеделдетілген және көлемдер жоғары желілік дүкендерде мұздатылған өнімдерді дайындауға арналған.
- 99 бағдарламалар
- Температура 30°C-260°C
- Науалар 6 науалар 600x400
- 2.4 сенсорлық басқару тақтасы
- Автоматты түрде ашу
- Электр қуаты
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 800 мм |
| Жалпы биіктігі | 682 мм |
| Салмақ | 72 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
