XEFR-10EU-ETRV-MT BAKERLUX SHOP.Pro™ TOUCH бұл пештер желісі ритақтар жеделдетілген және көлемдер жоғары желілік дүкендерде мұздатылған өнімдерді дайындауға арналған.
- Бу шығаратын кәсіби конвекциялық пештер
- Науалар 10 науалар 600x400
- Panel 2.4 " сенсорлық басқару панелі электр қуаты
- Пісіру қадамдары: 9-ға дейін
- Температура 30°C-260°C
- Ылғалдылықты 20 ға арттыру арқылы орнату%
- 99 бағдарламалар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 800 мм |
| Жалпы биіктігі | 952 мм |
| Салмақ | 96 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
